Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Kdo jsme

Pouhé 3 minuty chůze od stanice metra Budějovická se nachází skutečný ráj pro unavené tělo i mysl. Lázně Jupiter pod jednou střechou sdružují ohromné množství procedur sloužících k oblažení všech smyslů. Objevte nekonečný svět pohody a relaxace a vstupte do dveří, které změní váš život.

 

Vítejte na stránkách Lázní Jupiter,

v zařízení s největší nabídkou služeb v rámci SPA, wellness a lázeňské péče v ČR pod jednou střechou.

Pouhé 3 minuty chůze od stanice metra Budějovická se nachází skutečný ráj pro unavené tělo i mysl. 

Kdo řekl, že lázně jsou jen pro nemocné? Navštivte Lázně Jupiter a sami se přesvědčte o opaku. Nabízíme širokou škálu různých procedur zaměřených nejen na eliminaci a léčbu zdravotních potíží, ale i na relaxaci a zlepšování fyzické kondice. 

 

Projděte podrobnou vstupní analýzou těla, která vám poví mnohé o fungování vašeho organismu, rozložení aktivní hmotnosti a množství podkožního i viscerálního tuku.

Nechte si na základě výsledků navrhnout doporučení přímo na míru, která pomohou vyřešit vaši současnou situaci.

Nechte se u nás hýčkat, opečovávat a povzbudit.

Lázně Jupiter představují v dnešním hektickém světě skutečnou oázu klidu, odpočinku, relaxace a nevšedních zážitků. Zdraví je výzvou dnešní doby. Půjdete do toho s námi?

Odpovězte sami sobě

  • Vysedáváte denně v kanceláři?
  • Máte fyzicky nároční zaměstnání?
  • Nevěnujete dostatek času pravidelnému pohybu?

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, pak máte zřejmě problém. Problém, který vám v našich Lázních Jupiter rádi pomůžeme vyřešit. 

Pokud si chcete udržet zdraví a zachovat mladistvý vzhled, vsaďte na lymfatické masáže a zaručeně nebudete litovat. K dispozici zde máte jednotlivé procedury, nebo výhodné balíčky. Ty jsou sestaveny z procedur a jsou zaměřeny vždy již na určitý konkrétní problém. Ať už se chcete dostat do kondice, potřebujete zhubnout, nebo jen vyhladit kůži a získat znovu mladistvý vzhled.

K udržení harmonického stavu těla i duše je nezbytné, abychom maximálně eliminovali negativní vliv stresu, jemuž jsme dnes a denně vystavováni. Využijte široké nabídky desítek procedur, které jsme pro vás připravili. Využijte ji a darujte spokojenost - sobě, svým blízkým, svým zaměstnancům a obchodním partnerům.

Těšíme se na vaši návštěvu

S úctou

Tým Lázní Jupiter a.s.