Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Kdo jsme

Pouhé 3 minuty chůze od stanice metra Budějovická se nachází skutečný ráj pro unavené tělo i mysl. Lázně Jupiter pod jednou střechou sdružují ohromné množství procedur sloužících k oblažení všech smyslů. Objevte nekonečný svět pohody a relaxace a vstupte do dveří, které změní váš život.

 

Pouhé 3 minuty chůze od stanice metra Budějovická se nachází skutečný ráj pro unavené tělo i mysl. Lázně Jupiter pod jednou střechou sdružují ohromné množství procedur sloužících k oblažení všech smyslů. Objevte nekonečný svět pohody a relaxace a vstupte do dveří, které změní váš život.

Kdo řekl, že lázně jsou jen pro nemocné? Navštivte Lázně Jupiter a sami se přesvědčte o opaku. Nabízíme širokou škálu různých procedur zaměřených nejen na eliminaci a léčbu zdravotních potíží, ale i na relaxaci a zlepšování fyzické kondice. Z našeho repertoáru si vybere každý, kdo se chce nejen dobře cítit, ale i skvěle vypadat. V duchu hesla ve zdravém těle zdravý duch jsme pro vás sestavili tým zkušených odborníků z oblasti fyzioterapie a výživy. Ti jsou připraveni vám poskytnout tu nejlepší možnou péči.

Zjistěte, jak funguje vaše tělo

Možnosti využití jejich služeb jsou skutečně nedozírné. Projděte podrobnou vstupní analýzou těla, která vám poví mnohé o fungování vašeho organismu, rozložení aktivní hmotnosti a množství podkožního i viscerálního tuku. Nechte si na základě výsledků navrhnout doporučení přímo na míru, která pomohou vyřešit vaši současnou situaci. Nechte se u nás hýčkat, opečovávat a povzbudit. Lázně Jupiter představují v dnešním hektickém světě skutečnou oázu klidu, odpočinku, relaxace a nevšedních zážitků. Zdraví je výzvou dnešní doby. Půjdete do toho s námi?

Odpovězte sami sobě

  • Vysedáváte denně v kanceláři?
  • Máte fyzicky nároční zaměstnání?
  • Nevěnujete dostatek času pravidelnému pohybu?

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, pak máte zřejmě problém. Problém, který vám v našich Lázních Jupiter rádi pomůžeme vyřešit. Pokud se cítíte unavení a trápí vás zdravotní obtíže, jako jsou třeba otoky, bolesti hlavy, nebo únava, můžete mít ucpaný lymfatický systém. Důsledkem toho vaše tělo zadržuje přebytečnou vodu a škodliviny, které zde kolují. S tím mohou pomoci lymfatické masáže.

Zdraví na prvním místě

Pokud si chcete udržet zdraví a zachovat mladistvý vzhled, vsaďte na lymfatické masáže a zaručeně nebudete litovat. Nejen, že uleví od výše popsaných a dalších zdravotních potíží, ale umí pomoci i s podporou a udržením kondice. To je důvod, proč jsou hojně využívány i sportovci. Rozhodnete-li se pro lymfatickou masáž, pak si můžete být jistí, že významně přispějete k rozproudění lymfy a odvodu nečistot z krve pryč.

Mladistvý vzhled

Lymfatické masáže ale představují jen zlomek z toho, co můžete v našich Lázních Jupiter okusit. K dispozici zde máte jednotlivé procedury, nebo výhodné balíčky. Ty jsou sestaveny z procedur a jsou zaměřeny vždy již na určitý konkrétní problém. Ať už se chcete dostat do kondice, potřebujete zhubnout, nebo jen vyhladit kůži a získat znovu mladistvý vzhled, jsou Lázně Jupiter tím pravým místem, které byste měli navštívit. Z desítek procedur si každý vybere tu, která nejvíce odpovídá jeho požadavkům. Rádi vám pomůžeme vyřešit problémy s celulitidou, pletí, únikem moči či prostatou. U nás si můžete odpočinout, zacvičit, nebo dokonce i posílit pánevní dno. Stačí se svěřit do rukou našich profesionálů a nechat se hýčkat.

Eliminujte negativní důsledky stresu a vyčerpání

V zaměstnání trávíme většinu našich dní, velkou část našich životů. K udržení harmonického stavu těla i duše je nezbytné, abychom maximálně eliminovali negativní vliv stresu, jemuž jsme dnes a denně vystavováni. Využijte široké nabídky desítek procedur, které jsme pro vás připravili. Jsou určené pro podporu zdraví a vitality a jako takové představují skutečnou a nefalšovanou injekci nové síly a chuti do života. Najděte místo, kde můžete dobít baterky a strávit příjemné chvíle ticha a míru. Lázně Jupiter jsou nejen místem pro poznávání sebe sama, ale i prostředím pro společná setkávání se a upevňování důležitých vztahů.

Darujte spokojenost

Svěřte se do našich rukou a zaručujeme, že nebudete litovat. Lázně Jupiter jsou připraveny vám kdykoliv poskytnout útočiště před každodenním shonem, z něhož je těžké se vymanit. Vy nyní máte jedinečnou šanci vystoupit z koloběhu rutinních záležitostí a dopřát si neopakovatelný zážitek skloubení tradičních orientálních procedur s péčí moderních přístrojů. Využijte ji a darujte spokojenost - sobě, svým blízkým, svým zaměstnancům a obchodním partnerům.

Těšíme se na vaši návštěvu

S úctou

 Tým Lázní Jupiter a.s.