Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Tělové svíce a jejich aplikace

Osobní přístup, porozumění, soucit, laskavost a vcítění se do Vašeho problému jsou vždy nedílnou součástí mé terapie, která je založena na bezpodmínečné lásce. K úspěchu a naplnění dovedu každého, kdo mě požádá o pomoc, má odvahu a je odhodlaný svých cílů skutečně dosáhnout. 

 

 

Miluji své poslání, protože mám tu čest podílet se na zázracích v životech mnoha lidí, pokud o to stojí. Jsem jim stále za to vděčná.

 

 

  • ODSTRAŇOVÁNÍ PSYCHOSOMATICKÝCH BLOKŮ -s klientem se šetrně vracím do jeho prvopočátku prenatálního vývoje až po samotné zrození v tomto životě.
  • ČIŠTĚNÍ ZÓN, NEMOVITOSTÍ, PROSTOR - vyčištění negativních energií v prostorách je velmi náročná práce. Je zapotřebí provést individuelní přípravu pro daný prostor než začneme s vlastním čištěním
  • PRÁCE S KYVADLEM TROCHU JINAK - během kurzu předávám informace a znalosti, se kterými pracuji při mých terapiích, které jsou založené na bezpodmínečné lásce
  • UŠNÍ A TĚLOVÉ SVÍCE - mají původ u přírodních národů, které s jejich pomocí vyháněli zlé duchy z těla a používali je k léčení těla a duše.
  • SHAMBALLA - je propracovaný rozsáhlý „léčebný“ systém pracující s mnoha energetickými složkami a velkým množstvím nástrojů na energetické úrovni.
  • A další...

 

Na setkání s Vámi se těší  Lenka Kořenářová       

 

 www.lenkakorenarova.cz          lenka.korenarova@seznam.cz           tel.: +420 606 636 330