Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Hubneme do plavek

Jarní měsíce jsou nejlepší na hubnutí. Pokud chcete zhubnout, začněte právě teď. Hubnutí je prostě nyní nejsnadnejší.

 

 

Jarní měsíce jsou nejlepší na hubnutí. Pokud chcete zhubnout, začněte právě teď. Hubnutí je prostě nyní nejsnadnejší.

Ano, zhubnout dokážete v každém období, jestli je to jaro, léto, … dokonce pokud opravdu zhubnout chcete, dokážete to i před Vánocemi.  Ale jaro je přece jaro. Dny se prodlužují, teploty stoupají a naše myšlenky se stále více soustředí na pěkné letní dny. A s tím souvisí i představa našeho těla v plavkách, krátkých tričkách...

 

 

Připravili jsme pro Vás kombinaci dvou procedur při kterých máme skvělé výsledky při formování postavy.

 


 

Při této kombinaci se používá ultrazvukové hlavice pro zahřátí tukových buněk a následného vyplavení tuku z tukové buňky skrze její membránu. Obsah tukových buněk ve formě mastných kyselin je za pomocílymfatického systému z těla odstraněn. Následně pomocí drenážního přístroje vznikají lehké, rytmické vlny, které postupně přecházejí od chodidel či kotníků přes lýtka a stehna až k bokům. 
Dochází tak k účinnému odvádění toxického odpadu z lymfatického systému, ve kterém denně cirkulují 3 - 4 litry škodlivých tekutin plných bakterií, solí a nepotřebných tuků.

 

A k tomu máme pro Vás připravený ještě bonus. 

 

Konzultaci při které vyhodnotíme Váš aktuální stav a navrhneme program šitý na míru
Diagnostiku provádíme na přístroji IN BODY. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. 

Samotná analýza je velmi rychlá. Je třeba, aby analyzovaná osoba byla na boso (bez bot i bez ponožek). Není nutné, aby byla bez oblečení, 
jelikož na InBody se dá nastavit váha, která se dá odečíst. Jediný, kdo nesmí analýzu na InBody podstoupit jsou osoby s kardiostimulátorem. 
Naopak přístroj změří a poskytne výsledky všem od 6 – 99 let. Z diagnostiky se dozvíte, jaký máte poměr svalové a tukové hmoty, jaké je rozložení tukové a svalové hmoty na těle, množství vody v těle atd.

Po následné konzultaci Vám bude doporučeno, jakou aktivitu a jak často byste měli dělat, abyste dosáhli svých cílů. 

Využijte akční nabídku a ušetříte 1 615,-Kč