Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Desítky procedur pod jednou střechou

Lázně Jupiter nabízí pod jednou střechou přes 50 procedur

Lázně Jupiter nabízí pod jednou střechou přes 50 procedur zaměřených na tři základní oblasti:

•    Léčbu zdravotních potíží
•    Relaxaci
•    Zlepšování fyzické kondice


Všemi oblastmi prostupuje lymfatický program, který zmírňuje obtíže způsobené sedavým způsobem života. Při nedostatečném pohybu lymfa stagnuje, důsledkem čehož se celý lymfatický systém postupně zanáší a nemůže plnit svou funkci. To se projevuje zejména zadržováním vody v těle, vznikem otoků a syndromem těžkých nohou. Mezi další doprovodné jevy patří i bolesti hlavy, únava a špatná nálada. 

Cílem našeho lymfatického programu je zprůchodnit lymfatický systém a vrátit mu jeho ztracenou rovnováhu. Uvedením lymfy do pohybu dochází nejen k vymizení výše popsaných neduhů, ale také k rozmělnění viscerálního tuku kolem životně důležitých orgánů. Rozprouděním lymfy tedy nejen, že docílíte vyloučení dlouhodobě nahromaděných toxických látek z těla ven, ale zajistíte si i efektivní a plnohodnotnou práci životně důležitých orgánů. 

 

Účinná kombinace manuálních a přístrojových technik

Díky velikému množství dostupných procedur působíme na tělo různými metodami zároveň. Organizmus si tak nestačí vytvořit návyk a odolnost. To se následně projevuje výbornými výsledky, které se jinde dostavují až po dlouhé době.

 

Lymfatický program našich Lázní Jupiter se skládá ze dvou částí:

  • Speciální metoda manuálních hmatů a pohybů
  • Ošetření pomocí přístrojů využívajících nejmodernějších technologií

 

 

Speciální metoda manuálních hmatů a pohybů vede k aktivaci mízního systému organismu, který zprůchodňuje a způsobuje tak volný tok mízy neboli lymfy. Pod odbornými dotyky našich zkušených profesionálů zažijete nepopsatelné blaho oceněné první Michelinskou hvězdou v Česku za ty nejlepší služby. Stačí si lehnout, zavřít oči a nechat všechny starosti za dveřmi. O ostatní se už postaráme. Vaším úkolem je pouze vnímat příjemné uvolnění, které se s každým dotykem začíná zmocňovat nejen vašeho těla, ale i mysli.

 


Elektrolytická detoxikační lázeň 

Jednou z metod, která nabízí ošetření prostřednictvím moderních přístrojů, je elektrolytická detoxikační lázeň nohou fungující na procesu iontového čištění. Tím je vytvářen proud nabitých kladných a záporných iontů, které k sobě přitahují a následně zachycují částice těžkých kovů obsažené v toxických látkách kolujících v krevním řečišti a lymfatickém systému. Částice jsou z těla vyloučeny skrze pokožku chodidel přímo do lázně, což poznáte podle změny zbarvení vody.

 

Předem sestavené balíčky

V nabídce našich pražských Lázní Jupiter se nachází jednotlivé procedury, i mimořádně výhodné balíčky. Jejich cena je o mnoho příznivější, než kdybyste měli jednotlivé procedury zakupovat samostatně.