All for Joomla All for Webmasters

Pondělí - Pátek - 8:00 - 21:00, Sobota - Neděle - dle objednání

Benefitní balíčky pro zaměstnance

1) Kategorie: benefitní balíčky pro zaměstnance
od 500 do 2000,-Kč

Cítit se fit, být v dobré fyzické i psychické kondice a pečovat o své zdraví by mělo patřit mezi priority každého z nás. Zdraví je základním předpokladem pro spokojený život nejen osobní, ale i profesní

1) Kategorie: benefitní balíčky pro zaměstnance
od 500 do 2000,-Kč

Cítit se fit, být v dobré fyzické i psychické kondice a pečovat o své zdraví by mělo patřit mezi priority každého z nás. Zdraví je základním předpokladem pro spokojený život nejen osobní, ale i profesní.

V zaměstnání trávíme převážnou část dne a je proto velice důležité vytvořit takové pracovní prostrědí, které bude mít pozitivní vliv na zdraví zaměstnanců a jejich pohodu při práci.

Připravili jsme pro Vás nabídku specializovaných programů, které jsou zaměřené zejména na prevenci a ochranu zdraví při práci. Naši odborníci sestavili tyto programy tak, aby se účastníci zajímavou a srozumitelnou formou dozvěděli o rizikách onemocnění souvisejících s výkonem povolání a o možnostech prevence proti nim.

Jednotlivé programy lze využívat buď jednotlivě nebo Vám poradíme a vytvoříme balíček programů na míru dle Vašich požadavků. 

Ceník benefitních balíčků pro zaměstnance od 500 do 2000,-Kč

 
Kód Název procedury  Působení procedury
a jej vliv s cíleným efektem
Čas trvání / Cena včetně DPH
4001 Odborná konzultace Moderní forma komunikace je nezbytným předpokladem pro volbu vhodné procedury, vstupní diagnóza pomocí nejmodernější techniky – přístroj In Body. 30 min.
1000,-Kč
Benefitní balíčky pro firmy a jejich zaměstnance 
 
4002 Rekondično - rehabilitační cvičení „Sedm divů světa“
Lázeňský balíček obsahuje:

Vibrační plošina na spalování tuků

7 rekondičních stolů - cvičební program s terapeutem

Cvičení je pro každého, kdo chce být zdravý a dobře vypadat, naprostou nezbytností. Věřte, naše tělo bez správného zatěžování není schopné dlouhodobě zdravě pracovat. Sestava vibrační plošiny a rekondičních stolů, které cvičí za vás je atraktivní pro všechny věkové skupiny. Zpevnění svalstva a zlepšení držení těla způsobí neuvěřitelnou změnu vzhledu a rozměrů. 1 hodina
+ 10 min.
500,-Kč
4003 Péče o ruce i nohy – Ozónová regenerace
Lázeňský balíček obsahuje:

Hand spa - lázeň na ruce

Kyslíková lázeň na nohy

Procedura ve vodní lázni nasycené ozonem dopomáhá ke zdravému a mladistvému vzhledu rukou a chodidel s hladkou a vypnutou pokožkou. Náš přístroj kombinuje 3 druhy terapií. Jsou to vodní masáž s totálním masážním ozónovým efektem, fototerapie, kosmetická péče s pomocí vynikajících kosmetických přípravků. 30 min.
800,-Kč
4004 Lázeňská péče o pleť - Diamantová mikrodermabraze
Lázeňský balíček obsahuje:

Diamantová mikrodermabraze

Kosmetické ošetření

Kosmetický program je ideální pro všechny typy pleti, a je vhodný pro ženy i pro muže. Krk a dekolt nejvíce prozrazují skutečný věk, a proto by tyto partie neměli být opomíjeny. 40 min.
800,-Kč
4005 Preventivní program - Prevence inkontinence
Lázeňský balíček obsahuje:

Profesionální přístroj na inkontinenci

Solná jeskyně

Potíže s inkontinencí jsou v současnosti velmi aktuálním tématem a inkontinence moči je jedním z nejčastějších zdravotních problémů u žen. Nejedná se o záležitost jen staršího věku, jak se mnozí mylně domnívají. Inkontinence se objevuje stále častěji i u mladých žen, nejvíce jako komplikace po porodu, po operacích v oblasti pánve, jako důsledek sedavého způsobu života nebo opakované těžké fyzické zátěže. 25 min.
1000,-Kč
4006 Massages & zdraví – Půlhodinový zážitek
Lázeňský balíček obsahuje:

Lymfatická manuální drenážní masáž

Lymfatická přístrojová a podtlaková masáž

Masáž zad a šíje ulevuje od bolestí v hrudní, krční a bederní oblasti pátere, způsobených především špatným držením těla. Je velmi účinná po dlouhém sezení nebo po dlouhých jízdách autem. Je naprosto uvolňující, dá nám vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Naše tělo náhle zjistí, jaký je požitek volně dýchat, stát a pohybovat se. 30 min.
1050,-Kč
4007 Rituální očista těla – na skok do Hammamu
Lázeňský balíček obsahuje:

Římská parní lázeň

Turecká pěnová masáž

Solná jeskyně

Užijte si vstup do římské parní lázní a vydejte se s námi zpět ke kořenům dávných starověkých kultur a poodhalte tajemství orientu v péči o tělo a duši staletími prověřenou orientální tělovou procedurou Hammam. Úplné uvolnění a relaxace nastane po mýdlové masáži. Exotická vůně mýdlové pěny potěší smysly a napomůže celkovému uvolnění. V tomto orientálním království vody a páry může nastat to, co je nazýváno návratem k sobě samému. Doslova smyjete všechnu špínu světa ze svého těla. V neposlední řade je solní jeskyně naprosto dokonalou relaxací a revitalizací pro celé tělo. 40 min.
1750,-Kč
4008 Ozdravní preventivní program - bezstarostný den a klidná noc
Lázeňský balíček obsahuje:

Profesionální přístroj na prostatu

Detoxikační lázeň

Problémem je, že muž neradi chodí na preventivní prohlídky a vyšetření prostaty tak podceňují. Rakovina prostaty, na rozdíl od rozšířeného tvrzení, není onemocnění pouze vyššího věku. Na prevenci by měli myslet muži už kolem padesátky. Jedná se o neinvazivní terapii, pohodlně se posadíte do křesla,které vydává elektromagnetické pole pro účinnou léčbu disfunkce prostaty. Pro zlepšení efektu terapie ponoříte nohy do detoxikační lázně a zbavíte se škodlivin. 40 min.
1250,-Kč
4009 Kosmetická péče o pleť - tajemství krásy
Lázeňský balíček obsahuje:

Diamantová mikrodermabraze

Speciální podtlaková terapie

Kosmetická terapie (ionizér a maska)

Dopřejte své pleti ošetření. Chvíle plné harmonie a klidu pro vás budou okouzlující relaxací. Hlavní součástí velmi precizně sestavené procedury je mikrodermabraze a podtlak přístroje, který napomáhá vstřebávání aktivních látek do nejhlubších vrstev epidermis. Vychutnejte si kombinaci relaxačních pohybů a propracovaných technik pro viditelný efekt. Výsledky mluví samy za sebe. 55 min.
1250,-Kč
4010 Fitness & kryo program – Top sportovec
Lázeňský balíček obsahuje:

3' Kryosauna - 170°C

60' Fitness training - cvičení

Mnoho lidí kvůli hektickému životnímu stylu má potíže s aktivitou. Pokud pracujete v kancelářským prostrědí, může být obzvláště těžké držet se svých plánů. Ovšem to, že mátě sedavé zaměstnání, by nemělo být výmluvou. Lázně Jupiter pro vás připravili program Top sportovec, pro váš zdravý aktivní životní styl, který prospívá nejen tělu ale i duši. Před samotním tréninkem vstoupíte do kryosauny - 170° C, kterým se uvolní v těle endorfiny, které způsobují pocit spokojenosti a tělesného blaha. 63 min.
1250,-Kč
4011 Kosmetická péče proti stárnutí - Věčně mladá
Lázeňský balíček obsahuje:

Radiofrekvenční lifting SPA RF

Kosmetická tertapie s liftingovou maskou

Exkluzivní liftingová terapie s vyplňujícím, zpevňujícím a hydratačním kosmetickým efektem. Rádiofrekvenční lifting vám zaručí maximální efekt při vypnutí pleti a zpevnění kontury obličeje. Ošetření tímto přístrojem je kvalitní, bezpečné. Při terapii postupuje vysokofrekvenční vlnění do hlubokých vrstev kůže, tkáň se prohřívá a tím dochází k rozpouštění tuků v buňkách, k napínaní kolagénových vláken a tvorbě elestenu. 40 min.
1300,-Kč
4012 Bitva s celulitidou - likvidátor celulitidy
Lázeňský balíček obsahuje:

OXY - kyslíková lázeň

Lázeňský drtič na celulitidu

Jedná se o velmi příjemné ošetření cílených partií těla, při pravidelné aplikaci výrazně podpoří boj proti celulitidě. Celulitida je postižení, které vzniká u většiny žen, výjimkou nejsou ani muži. Projevem jsou nerovnosti pokožky, nedostatečné prokrvení nebo nedostatečná lymfatická drenáž v postižené lokalitě. Nejčastěji postiženými lokalitami jsou stehna a hýždě. Při lehkém postižení 1. stupně je celulitida patrná pouze při stlačení tkáně.Celulitida 2. stupně se projevuje zejména ve stoje nebo při sezení. Celulitida 3. stupně se projevuje hrbolky a nerovnostmi kůže. Celulitida 4. stupně se projevuje zbytnělou, tuhou a napjatou kůží s výraznými nerovnostmi těla, kůže je bolestivá a stav je obvykle spojen s dalšími zdravotními komplikacemi. 45 min.
1350,-Kč
4013 Lázeňský rehabilitační program - cvičení jako lék
Lázeňský balíček obsahuje:

3' Kryosauna - 170°C

Slender life - rekondiční stoly

Tréningový program s terapeutem

Program doporučujeme jako součást zájmových volnočasových sportovních aktivit a doplněk rekondičních cvičení. Rehabilitační program je vhodný zejména pro ty, kteří trpí hypertenzí, bolestmi kosterního a svalového aparátu. Při poúrazových stavech a při zraněních u sportovců je vhodnou součástí rehabilitační terapie. Tahle pokroková a zdraví prospěšná mrazivá terapie, nejenom posiluje imunitní systém, ale také zlepšuje psychickou kondici a fyzickou výkonnost. 63 min.
1400,-Kč
4014 Lymfatický ozdravní program - Lymfodrenáž
Lázeňský balíček obsahuje:

Lymfatická ruční masáž

Lymfodrenáž - odvodnění

Účinným způsobem, jak zlepšit svůj zdravotní stav, zbavit tělo škodlivin a odbourat stres a nepohodu, jsou lymfatické masáže různých částí těla. Pomocí rytmického hnětení svalů se uvolní proudní lymfy a to pak přispívá k lepšímu odvádění nečistot z krve. Pomocí lymfatické masáže a lymfodrenáže, se dá zbavit otoků nohou i jiných částí těla, bolesti hlavy a chronické únavy. 60 min.
1400,-Kč
4015 Mini-relaxační program - Massages & Relax
Lázeňský balíček obsahuje:

Ruční drenážní masáž

Speciální podtlaková masáž

Lázeňské ošetření pleti

Co může být lepšího, než si po náročném a hektickém období pořádně odpočinout a nabít tělo znovuzrozující energií v lázních? Pokud máte rádi, když o vás někdo profesionálně pečuje, pak jsou pravé lázně tím pravým místem pro Vás! V Lázních Jupiter si užijete regenerační program, který opět postaví na nohy vaše tělo i mysl. 60 min.
1450,-Kč
4016 Převratný hubnoucí program - XL- XXL - XXXL
Lázeňský balíček obsahuje:

Lázeňský drtič tuku

Lymfodrenáž - odvodnění

Speciální maska na pleť

Nedaří se Vám dosáhnout a udržet ideální váhu? Chybí Vám energie a chuť do života? Potřebujete odstranit zažívací potíže, únavu či alergie? Je Váš imunitní systém oslabený? Zažíváte úzkosti, deprese a změny nálad? Vyzkoušejte netradiční hubnoucí program, který vám pomůže docílit úpravy váhy, vylepšení zdravotních obtíží. 45 min.
1500,-Kč
4017 Netradiční kosmetický program - Kosmetika - Hot Stones
Lázeňský balíček obsahuje:

Diamantová mikrodermabraze

Mikromasáž s lávovými kamínkami

Hand spa - ozónová regenerace

Bahenní maska

Bahenní kosmetické ošetření je ideálním řešením pro mastnou a problematickou pleť. Léčivé bahno obsahuje minerály, které neutralizují kožní maz. Bahno viditelně zlepšuje strukturu pleti a v spojení s lávovými kamínky se zvyšují terapeutické výsledky. 65 min.
1525,-Kč
4018 Kryo fitness - Slim body
Lázeňský balíček obsahuje:

3' Kryosauna - 170°C

60' Fitness training - cvičení

Rolletic - cvičební program

Je prospěšný každému, kdo si chce udržet zdraví, dostat se do formy, nebo si jen chce užívat radost z pohybu. Pobytem v kryosauně a cvičením se v těle uvolňují endorfíny, které tiší bolest, způsobují pocit uvolnění, tělesného blaha a spokojenosti. Doporučujeme jako součást zájmových volnočasových sportových aktivit a doplněk rekondičních programů. 2 hod.
3 min.
1600,-Kč
4019 Terapie lávovými kameny - Hot stones
Lázeňský balíček obsahuje:

Masáž lávovými kameny

Solná jeskyně

Každý z nás si zaslouží být hýčkán! Ano vy taky. Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže. Svými účinky uspokojí i ty nejnáročnější klienty, Masáž horkými lávovými kameny v spojení se solní jeskyní vás dovede k absolutní relaxaci. 60 min.
1650,-Kč
4020 Hammam - pěnový luxus Ekonom
Lázeňský balíček obsahuje:

Římská parní lázeň

Turecká pěnová masáž s peelingem

Rybičky Garra Rufa

Kolébkou exotické masáže Hamam je Turecko. A jak se provádí v zemi svého původu? Lázně Jupiter pro vás připravili balíček časově a finančně dostupný každému. Neuvěřitelná péče o tělo i duši trvá přes hodinu a vy jsi jen budete přát aby tento požitek nikdy nekončil. 60 min.
1700,-Kč
4021 Welness s bambusovými tyčemi Lucky bamboo
Lázeňský balíček obsahuje:

Římská parní lázeň

Bambusová masáž

Bambusová masáž vám odhalí tajemství jak zbavit tělo napětí a stresu. Tato masáž přináší výrazný analgetický efekt. Bambus se od pradávna požíval v Číně, kde symbolizoval věčné mládí a životní energie, dlouhověkost, sexualitu, pevnou sílu, prosperitu a mír. Římská parní lázeň Bambusová masáž 60 min.
1700,-Kč
4022 Omlazení bez skalpelu - spa rf
Lázeňský balíček obsahuje:

Rádiofrekvenční lifting SPA RF

Kosmetické ošetření

Tato metoda je novým začátkem pro vaše pokožku obličeje, podbradku, krku a dekoltu. Bez skalpelu, anestezie, jizev redukuje ochablou pleť a výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, pevnější pleť na krku a přirozeně vypnutá pokožka dekoltu. Jednoduše omládnete! 45 min.
1700,-Kč
4023 Pročisťující relaxační program - ToxiClean
Lázeňský balíček obsahuje:

Baobab – bylinková parní lázeň

Ruční speciální masáž zad

Detoxikační lázeň - odvodnění

Tato očišťující kůra je rychlým a efektivním způsobem, jak si vyčistit organizmus a současně trošku zhubnout. Téměř jistě Vám přinese pocit zdraví a pohody, díky procedurám, které pomáhají tělo detoxikovat a zároveň dokonale zregenerovat. Program obsahuje 3 fázy Bylinková parní lázeň omámí vaše smysly a uvolní tělo před samotní masáží. Detoxikační lázeň pak odvede odpadní láky z těla. 1 hod.
15 min.
1750,-Kč
4024 Cvičební program - Moderní rehabilitace
Lázeňský balíček obsahuje:

OXY - kyslíková lázeň

Fitness tréning s terapeutem

Slender life - rekondiční stoly

Automatická masáž

Cvičební program je vhodní pro lidi v jakémkoliv věku. Napomáhá k zvýšení kondice, zlepšit zdravotní stav, odbourat stres, cítit se lépe a zbavit se různých bolestí. Pro ty, co nemohou cvičit samostatně nebo v nedostatečné míře. 2 hod.
12 min.
1750,-Kč
4025 Lukrativní turecký program „Afrodita“
Lázeňský balíček obsahuje:

Římská parní lázeň

Pěnová masáž s peelingem 2 v 1

Turecké rybičky Gara Rufa

Hammam - turecký program Afrodita přináší uklidňující zážitek všem ženám. Díky tureckému programu se z těla odplavují nečistoty, mizí negativní energie, emoce. Nechte váš každodenní život a shon venku přede dveřmi a využijte naše lázně k relaxaci a prevenci proti nemocím i jako místo společenského setkání s přáteli. 1 hod.
5 min.
1750,-Kč
4026 Efektivní zeštíhlující program „likvidátor tuku“
Lázeňský balíček obsahuje:

OXY - kyslíková lázeň

Drtič tuku na cílené partie těla

Lymfodrenáž - odvodnění

Je vhodný pro plnoštíhlých a pro lidi trpící nadváhou, který se pokoušeli zhubnout vlastními silami a teď bojují se zrádným jo-jo efektem po drastických dietách. Také pro lidi, kterým přibývají zdravotní potíže, pociťující únavu, mají ucpaný lymfatický systém a cévy, potřebují se zbavit otoků a celulitidy. 1 hod.
5 min.
1950,-Kč
4027 Detoxikační preventivní program - Rodinné stříbro
Lázeňský balíček obsahuje:

Baobab – bylinková parní lázeň

Prevence prostaty

Detoxikační lázeň

Pro koho je tento lázeňský program vhodný? „Rodinné stříbro” si každý muž hlídá, je jeho pýchou, ale v jistých situacích se mohou objevit nechtěné potíže. Zvětšování prostaty má neblahý vliv jak na zdravotní stav, tak i na mužskou psychiku. Nezoufejte pánové! Nyní můžete za pomocí neinvazivní medicíny svůj problém vyřešit a také preventivně předcházet. Rozlučte se s častým močením a zlepšete svou potenci. 60 min.
1650,-Kč
4028 Nezapomenutelný zážitek - Hodinový hammam
Lázeňský balíček obsahuje:

Římská parní lázeň

Pěnová masáž s peelingem 2 v 1

Turecké rybičky Gara Rufa

Kolébkou exotické masáže Hamam je Turecko. A jak se provádí v zemi svého původu? Lázně Jupiter pro vás připravili balíček časově a finančně dostupný každému. Neuvěřitelná péče o tělo i duši trvá přes hodinu a vy jsi jen budete přát aby tento požitek nikdy nekončil. 60 min.
2000,-Kč
LÁZNĚ JUPITER a.s., Hornokrčská 31, 140 00 Praha 4 – Krč | www.laznejupiter.cz  
Recepce (08 - 21 hod.), tel.: +420 224 463 205, +420 605 075 726
Ceny jsou s DPH21%

Lázeňský zpravodaj

Kdo jsme?

Máme přes 15 let zkušeností v oblasti péče o člověka. Náš lázeňský dům se nachází nedaleko metra Budějovická
ve Praze 4. 

Přes 100 druhů procedur a několik desítek lázeňských balíčků, včetně ubytování v apartmánu a rekreace v chatě u přehrady Slapy.

Pro zaměstnance a top management máme pestré benefitní balíčky

Služby Lázní Jupiter a.s.

Nabízíme odtučňovací a relaxačně lázeňské procedury, lymfo-drenážní, lymfatické, baňkové i vakuové masáže. V nabídce máme parní lázně a bahenní koupele, kúry na bolavá záda, formování postavy, odstranění celulitidy. Nastartování lymfatického systému je stěžejní a jedinečný program nejenom pro starší generaci. Kapacita lázní je 10-15 klientů současně.

Kde nás najdete?

LÁZNĚ JUPITER a.s.
Hornokrčská 31
140 00 Praha 4 - Krč
Tel.: (+420) 244 463 205
Mob.: (+420) 605 075 726
Email: info@laznejupiter.cz

Otevírací doba:
Po-Pá - 8:00-21:00
So-Ne - dle objednání