All for Joomla All for Webmasters

Pondělí - Pátek - 8:00 - 21:00, Sobota - Neděle - dle objednání

Benefitní balíčky pro TOP management

3) Kategorie: Benefitní balíčky pro TOP management
od 4000 do 10 000,-Kč

Benefitní partneři

Budování benefitního projektu a provoz Lázní Jupiter v spojení s dalšími pečlivě vybranými společnostmi tvoří logickou konsekvenci změn životního stylu a zájmu našich zákazníků, tudiž i změn v poptávce po těchto službách a produktech na trhu. 

Muži a ženy téměř všech věkových kategorií, podnikatelé, ale i manažeři na významných řídících pozicích si začínají stále více uvědomovat, že zdravotní stav vnější vzhled, vitalita, psychická a duševní rovnováha jsou základním předpokladem a podmínkou úspěchu v práci, v privátním životě i všech jejích aktivitách. 

Lázně Jupiter je komplexní péče o tělo, které nabízí ženám i mužům všech věkových kategorií vysoce kvalitní služby a produkty. Vybrali jsme pro naši zákazníky širokou skáru důmyslně sestavěných bebefitních balíčků, které zajisťují odborníci s mnohaletou praxí. Lázně jupiter reagují na změny na trhu, na stoupající poptávku po těchto službách a zejména na změnu stylu života a aktivit hlavních cílových skupin zákazníků a klientů. 

Spojte svůj úspěch s naším úspěchem!

 

Ceník benefitních balíčků pro TOP management
od 4000 do 10 000,-Kč

 
Kód Název procedury  Působení procedury
a jej vliv s cíleným efektem
Čas trvání / Cena včetně DPH
Balíčky pro zaměstnance firem a TOP management 
 
4047 Stop bolestem! - Ozdravní balíček - Péče o bolavá záda a klouby
Balíček obsahuje:

Neoqi - parní lázeň

Klasická ruční masáž

Speciální přístrojová terapie

Detoxikační lázeň

Fyzioterapie

Laser - světelná terapie

Trápí Vás bolesti zad? Vyzkoušeli jste již všechno možné a Vaše potíže stále přetrvávají? Málo kde se s bolesti zad nebo kloubů nikdy nesetkal, dokonce trápí až 3/4 z nás a postihuje stále mladší ročníky. S její rostoucím počtem , roste i počet operací. Přitom je mnoho zákroků často naprosto zbytečných. Pomoc naleznete v našem programu „Stop bolestem”. Jedná se o speciální program cílený na bolestivé místa. Zbavíte se účinně bolesti zad a začněte se cítit lépe tělesně i duševně. Pamatujte, že pouze včasná a účinná péče může zabránit operaci. 2 hod. 20 min.
4200,-Kč
4048 Revoluční omlazení - Omlazující balíček - Hydroliftingový program
Lázeňský balíček obsahuje:

Kyslíková lázeň

Diamantová mikrodermabraze

Klasická regenerační a relaxační ruční masáž

Kosmetická masáž

Liftinfové ošetrění

Liftinfová maska

Lymfodrenáž

Unikátní ošetření je jakožto primární součást preventivní péče o pleť proti stárnutí určena pro všechny ženy ve věku od 25 let až do menopuzy. Liftingová procedura, toto silné nechirurgické ošetření je velmi originální a jediné svého druhu, umožňuje plne restrukturovat kontury obličeje tím, že v sobě slučuje 2 fáze působení. 1 hod. 45 min.
4250,-Kč
4049 Fitness & Massages - Sportovně - relaxační balíček - Radost z pohybu a zážitků
Lázeňský balíček obsahuje:

Fitness training – cvičení

Římská parní lázeň

Slaný whirlpool

Hammam pěnová masáž s peelingem

Proteinový nápoj pro sportovce

Součástí lázní je fitness centrum a tělocvična, kde strávíte příjemné chvíle a odpočinete si zdravým pohybem pod dohledem profesionálů, nebo jen tak pro radost z pohybu a relaxu. Fitness centrum je vedené školeným trenérem. Po tréninku Vás čeká vodní svět s římskou parní lázní. Při exotické masáži zažijete neopakovatelný zážitek, kteří potěší všechny vaše smysly. Funguje jako mírné antidepresívum a pomáhá udržet dobrou náladu. Má povzbudivé účinky a působí jako afrodi ziakum. Součastí tohoto balíčku je proteinový nápoj. 3 hod. 30 min.
4300,-Kč
4050 Vitální manager - Rehabilitační balíček - Ozdravní rekondiční program
Lázeňský balíček obsahuje:

Kyslíková lázeň

Rolletic – rekondiční cvičení

7 rekondičních stolů pasivní cvičení

Fitness novinka pro rehabilitaci

Magnetoterapie – bolavé záda a klouby

Automatická masáž

Detoxikační lázeň

Fyzioterapie

Trápí Vás bolesti zad? Časově náročné zaměstnání vede k nedostatku pravidelného pohybu a kvalita zdravého zdravotního stylu se zhoršuje. Unavení zaměstnanci jsou ke zraněním a problémům s pohybovým ústrojím náchylnější. Stále častěji kombinují léčení s odpočinkovými aktivitami jako fitness, lázně, nebo saunový svět. Naše lázně na tento trend reagují a nabízejí unikátní balíček. Speciální balíček s intenzivní rehabilitační terapií je připraven pro ty, co nemohou cvičit samostatně, nebo v nedostatečné míře. Rehabilitační pohybové přístroje jsou vhodné pro pohybovou terapii jak horních, tak dolních končetin a řeší celou radu zdravotních potíží. Završením rehabilitace je magnetoterapie na bolestivé klouby v spojení s detoxikační lázní, která Vás zbaví škodlivých látek. Zachování psychické a fyzické zdatnosti, sebevědomí, pro uchování soběstačnosti, jistoty a také kvality života. 4 hod.
4300,-Kč
4051 Baywatch - Tréninkový balíček - Fitness s bazénem pro sportovce
Lázeňský balíček obsahuje:

Kryosauna – 170 °C

Fitness novinka pro rehabilitaci

Fiveriders – cvičení

Římská parní lázeň

Ledová studna

Bazén s protiproudem

Solná jeskyně

Detoxikační lázeň

Masáž zad a šíje ulevuje od bolestí v hrudní, krční a bederní oblasti pátere, způsobených především špatným držením těla. Je velmi účinná po dlouhém sezení nebo po dlouhých jízdách autem. Je naprosto uvolňující, dá nám vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Naše tělo náhle zjistí, jaký je požitek volně dýchat, stát a pohybovat se. 3 hod. 38 min.
4370,-Kč
4052 „SOS“ - první pomoc! - Ozdravní balíček - Speciální program na záda
Lázeňský balíček obsahuje:

Kyslíková lázeň

Speciální masáž zad

Podtlaková masáž zad

Fitness s terapeutem

Magnetoterapie – bolavé záda a klouby

Lehátko ceragem

Slaný whirlpool

Světelná laserová terapie

Zapomeňte na všední den plný starostí a relaxujte. Svěřte se do rukou specialistů, kteří vždy vědí, jak správně pečovat o Vaše záda. Tento program je zaměněný na bolavé záda s relaxací a odpočinkem. SoS je speciální kombinovaný s wellness procedurami tak, aby bylo dosaženo maximální regenerace zad a osvěžení ducha. Přijďtě a vychutnejte si příjemný pocit uvolnění v solní lázni, perličkovém bazénu, či při blahodární masáži. 2 hod. 45 min.
4375,-Kč
4053 Šeherezáda - Netradiční balíček - Hammam program
Lázeňský balíček obsahuje:

Římská parní lázeň

Hammam pěnová masáž s peelingem

Kosmetika s lávovými kamínky

Solná jeskyně

Hammam už není jen výsadou mužů, taky je vhodný pro ženy. Dnes je nedílnou součástí všech dobrých wellness a spa center nejen u nás, ale v celém světě. Turecký program Šeherezáda přináší všem ženám uklidňující zážitek. Z těla se odplavují nečistoty a mizí negativní energie, emoce. Tajemství nejlepší kvality masáží v Lázních Jupiter tkví v tom, že masáže provádějí masérky, které ovládají i masáže starodávných kultur. V prostoru Hammam Vás čeká římská parní lázeň, důkladný peelingem pokožky se speciální rukavicí kessa a výjimečná turecká masáž s bohatou pěnou z marockého balzámu. Plán procedury završí bahenní kosmetické ošetření pleti s lávovými kamínky a v pobyt v solní jeskyni, která příznivě působí na psychiku a dýchací cesty. 2 hod. 45 min..
4375,-Kč
4054 Sultán - Exkluzivní balíček - Hammam program
Lázeňský balíček obsahuje:

Římská parní lázeň

Hammam pěnová masáž s peelingem

Solná jeskyně

Rybičky - fish pedikúra

Hammam balíček „Sultán” je očistný rituál, kteří se těší velké oblibě především u mužů (podnikatelé, manageri,.....) Tato terapie, zrozená z požadavků na dokonalou očistu těla i ducha, spočívá v omývání těla teplou vodou stříbrnými karafami, na speciálně upraveném lůžku. Součástí je dokonalý peeling celého těla pomocí orientální rukavice kessa, typická turecká masáž s bohatou mýdlovou pěnou, kterou provádí profesionální masérka v tureckém oděve. Na závěr se tešte na solní jeskyňu a rybičkovou pedikúru. Příjemnou atmosféru umocňuje atypické prostředí s meditační hudbou, lázeňským krbem a svíčky s rozmanitou vonnou esencí. 3 hod.
4400,-Kč
4055 Modrý sen - Podnikatelsky balíček - Relaxační a preventivní program
Lázeňský balíček obsahuje:

Římská parní lázeň

Manuální drenážní masáž

Lymfatická podtlaková terapie

Detoxikační lázeň

Solná jeskyně

Modrý sen je vhodný na prevence pro udržení zdraví, celkového vzhledu, pro udržení fyzické kondice, při sedavém zaměstnání a pro lidi s fyzicky a psychicky náročném zaměstnán, kterým přibývají zdravotní potíže a pociťující únavu. Zpomalte, odložte notebook, vypněte mobil. Klíče od auta spusťte hluboko do tašky. Zastavte se a zaposlouchejte se. Žádná auta, ticho a klid, jenom šum relaxační hudby. Zhluboka dýchejte a vnímejte vůni esencie vonních olejů. Na závěr procedury bude na vás působit síla soli. 2 hod. 45 min.
4550,-Kč
4056 Hubnoucí balíček - Redukční ozdravný program - Dramatická proměna
Lázeňský balíček obsahuje:

NeoQi - parní lázeň

Speciální manuální masáž

Drtič tuku na cílené partie těla

Nechirurgická liposukce

Lymfodrenáž - odvodnění

Kolik z nás by chtělo vypadat trochu štíhlejší. Kolik z nás se s tím pokoušelo něco udělat, ale zatím bezúspěšně. Nadváha má mnoho příčin z nichž většina se spojuje se životním stylem (sedavý způsob života, nezdravé stravování...).Mírná nadváha nám vadí hlavně psychicky, přestáváme se líbit sami sobě. Vetší nadváha vede k obezitě, ta představuje již zdravotní problém. 2 hod. 30 min.
6100,-Kč
4057 Tajemná oáza - Stříbrný balíček - Oáza zdraví, relaxace a dobré pohody
Lázeňský balíček obsahuje:

Baobab - bylinná parní lázeň

Diamantová mikrodermabraze

Manuální drenážní masáž

Lymfatická podtlaková terapie

Lymfodrenáž - odvodnění

Ozónová regenerace na ruce a nohy

Termoaktivní zábal

Rašelinový nosič tepla

Kosmetická terapie

Originální recept jak udržet tělo zdravé včetně správného oběhu lymfatického proudění je kombinace lymfatických terapií s názvem Tajemná oáza. Pravidelná lymfatická masáž ať jejíž ruční,nebo strojová, umí výrazně zlepšit kvalitu života. Vaše pleť, ruce i nohy si zaslouží prvotřídní péče. Oddejte se relaxaci a nechte rozvinout Vaši smyslnost a krásu při jednom z 9 výjimečných ošetření. 3 hod.
6350,-Kč
4058 Lázeňská siesta - Gold balíček - Ozdravný a relaxační balíček plný procedur
Lázeňský balíček obsahuje:

Římská parní lázeň

Speciální ruční masáž

Lymfatická podtlaková terapie

Lymfodrenáž - odvodnění

Ozónová regenerace na ruce a nohy

Fish pedikúra (rybičky)

Termoaktivní zábal

Rašelinový nosič tepla

Kosmetická terapie

Vyzkoušejte novodobý ozdravní a detoxikační plán v moderních Lázních Jupiter. Lázeňská siesta je program speciálně sestavený v spojení se špičkovou technologií. Pro podpoření efektu se budete moci prohřát v římské parní lázni a poté absolvovat speciální masáž 2 v 1, která blahodárně působí na celý organismus. Posléze následuje lymfodrenážní odvodnění, která způsobuje zrychlení průtoku lymfy, zbavuje Vás nahromaděných toxínů, virů i bakterií přirozenou cestou. Završením tohoto výjimečného programu je fish pedikúra, kde se rybičky postarají o Vaše unavené nohy. Pro ještě lepší pocit ze správné volby péče o své tělo si dopřejte pravý turecký čaj. 3 hod. 20 min.
6550,-Kč
4059 Relaxace pro dva - Exkluzivní balíček pro dva - Hammam program
Lázeňský balíček obsahuje:

Římská parní lázeň

Hammam pěnová masáž s peelingem

Rybičky - fish pedikúra

Ubytování v apartmánu + láhev sektu

Prožijte se svou drahou polovičkou skvělý den v lázeňském ráji v centru Prahy. Se svým partnerem/partnerkou si užijete římské parní lázně s exkluzivní tureckou pěnovou masáží a proceduru ukončíme netradiční rybičkovou pedikúrou. Romantickou atmosféru zajistí svit svíček, příjemné prostředí s lázeňským krbem a Hamamm masáže. Po ukončení tureckého očistného rituálu necháte ještě nad skleničkou šumivého sektu doznít relaxační účinky masáže. Pro dámu bude připravena květina. K luxusní péči nabízíme i ubytování v našem luxusním apartmánu. Po romantickém pobytu budete odcházet jak znovuzrození. 2 hod. 30 min.
10000,-Kč
LÁZNĚ JUPITER a.s., Hornokrčská 31, 140 00 Praha 4 – Krč | www.laznejupiter.cz  
Recepce (08 - 21 hod.), tel.: +420 224 463 205, +420 605 075 726
Ceny jsou s DPH

Lázeňský zpravodaj

Kdo jsme?

Máme přes 15 let zkušeností v oblasti péče o člověka. Náš lázeňský dům se nachází nedaleko metra Budějovická
ve Praze 4. 

Přes 100 druhů procedur a několik desítek lázeňských balíčků, včetně ubytování v apartmánu a rekreace v chatě u přehrady Slapy.

Pro zaměstnance a top management máme pestré benefitní balíčky

Služby Lázní Jupiter a.s.

Nabízíme odtučňovací a relaxačně lázeňské procedury, lymfo-drenážní, lymfatické, baňkové i vakuové masáže. V nabídce máme parní lázně a bahenní koupele, kúry na bolavá záda, formování postavy, odstranění celulitidy. Nastartování lymfatického systému je stěžejní a jedinečný program nejenom pro starší generaci. Kapacita lázní je 10-15 klientů současně.

Kde nás najdete?

LÁZNĚ JUPITER a.s.
Hornokrčská 31
140 00 Praha 4 - Krč
Tel.: (+420) 244 463 205
Mob.: (+420) 605 075 726
Email: info@laznejupiter.cz

Otevírací doba:
Po-Pá - 8:00-21:00
So-Ne - dle objednání